Erőszakot követnek el az alkotmányon,
hogy más később ne követhessen el rajta erőszakot?
Ünnepnapján Szent László is biztosan velünk lesz! 💪
Találkozzunk szombaton 16:30-kor a bazilika délkeleti sarkánál, ahonnét a külső buszsávban vonulunk a Ferenciek terére, szentolvasót imádkozva.
Nem fogunk fázni.
/posztok.hu
️FIGYELEM! Előállította a rendőrség azt a férfit aki zászlót dobott le az Erzsébet hídról, ezt mondta:
️ ez az egyetlen mód, ahogy tanácsos eljárni
️


