Nemzetközi hajózás meg tengerfenék joga vs az erősebb kutya alapít családot elv?
“Büszke vagyok arra, amit tettem, és holnap is megtenném ugyanezt. Nem kértem ügyvédet sem a rendőri kihallgatáson. Nem volt rá szükségem, mert csak azt tettem, amit a személyes meggyőződésem diktált.
Úgy döntöttem, hogy a gyerekeim és a gyerekeink jövője érdekében bemegyek a városba, és leszedem azokat a zászlókat.
A szándékom nem a rongálásra irányult. Úgy gondolom, azon a helyen a magyar lobogónak kellett volna lennie. Amikor vízbe dobtam a zászlót, ügyeltem rá, hogy azzal a hajóforgalmat ne veszélyeztessem.
Magyarország keresztény állam ezeréves múlttal. Nem zavarnak a melegek, de a szerelmük látványát ne kényszerítsék se rám, se másra. Meggyőződésem, hogy nem követtem el bűncselekményt, hiszem, hogy a szivárványos zászlóknak nincs helye az Erzsébet hídon.”
/posztok.hu


Mi történik vele? Fogadjunk, hogy azt szeretnétek hallani, hogy stikkes!
Vagy esetleg valamit szívott!
HÁT NEM!!!
️Rongálás bűntettének megalapozott gyanúja miatt hallgatta ki a rendőrség azt az 58 éves mogyoródi férfit, aki az Erzsébet hídról szivárványos zászlókat szaggatott le és dobott a Dunába. A férfi a…




️ ez az egyetlen mód, ahogy tanácsos eljárni