Jönnek szép sorjában a megszorítások!
Ha a százötven évvel ezelőtti Japánban lennénk, Peti és Marci bácsinak kéz a kézben kellene kivonulnia a Hősök terére nyilvános szeppukut elkövetni.
Tudniillik a szégyen, amelyet egy ártatlan ember megrágalmazásával, tönkretételével okoztak, másként nem lemosható.
Ám nem vagyunk Japánban, az érintett uraknak pedig láthatóan sem becsülete, sem lelkiismerete nincs.
Sőt még nekik áll följebb.
Jönnek szép sorjában a megszorítások!
️ Magyar Péternek igaza volt, de most mégis beállt a sorba – vele együtt pedig egész Magyarország is!
️
️
️
Nincs ebben semmi különös, magától értetődő, hogy a kommuni.. izé Magyar Péter gyönyörű, napfényes, gazdag és hibátlan szeretetországát csak tömeges kivégz*sekk*l lehet megvalósítani.
Áragggggyon!
igen, el kell takarítani a szovjet és a német megszállás emlékművét is a Szabadság térről.
csak az a helyzet, hogy amikor egykori balos politikusoktól olvasok hasonlót - legutóbb például Gerencsér…