🌐🌐🌐” A Nyugat a színes forradalmakat továbbra is olcsó, de jelentős…
️Majkának egyre messzebb gurul a gyógyszere!
Megy a nyali-fali a Válasz Online részéről MaPet felé.
A "Magyarország visszatér Európába" kitétel baromság. Az előző 16 évben is Európa részei voltunk, nem csak földrajzilag, hanem szellemileg is. A…
VÁLTOZÁS! Amire sokan szavaztak.
Magyar nemzeti lobogó helyett prájd-zászló Budapesten az Erzsébet hídon.
Ilyen sem volt még eddig. Soha.
Most már van.
Ezt most csak úgy ideteszem…
(A Kormányinfókra emlékeztek még?)