

” A Nyugat a színes forradalmakat továbbra is olcsó, de jelentős geopolitikai eredményeket ígérő eszköznek tekinti. Úgy látja, hogy a módszerek egyre kifinomultabbak, a társadalmi környezet megingatásának technikái pedig sablonosodtak, ezért gyorsabban és hatékonyabban alkalmazhatók.”
️
/posztok.hu





A "Magyarország visszatér Európába" kitétel baromság. Az előző 16 évben is Európa részei voltunk, nem csak földrajzilag, hanem szellemileg is. A…

️Az energia mindenhol a világban a geopolitika egyik alapja. Az energiát az amerikaiak, kínaiak, oroszok, az OPEC is fegyverként használják, de még Ukrajna árát is az energiaforradalom szempontjából…