A veszély neve Brüsszel.
Ha békesség nem lesz, legalább béke legyen és ne háború!
Ha békesség nem lesz, legalább béke legyen és ne háború!
A veszély neve Brüsszel.
️ Advent Jézus békéjét üzeni!
#KDNP #Isten #Haza #Család #Jövő #MindennapiEmberek Vejkey Imre
A veszély nem a Tisza. A veszély neve Brüsszel.
Ha Szeged, akkor halászlé. Hozzá pedig egy csipetnyi betiltott Bors.
Nekünk egy stabil Ukrajna kell, de Ukrajnát csak a béke tudja megerősíteni! Aki Ukrajna mellett áll, annak békét kell akarnia!
Ha Szeged velünk, ki ellenünk? 
A magyarok békéje fontosabb, mint az ukránok háborúja!
- Lázár János -
Szeged nagyot ment! Januárban Budapesten találkozunk!
Ez a beszéd Szeged!