Ez a beszéd Szeged!
Szeged nagyot ment! Januárban Budapesten találkozunk!
Szeged nagyot ment! Januárban Budapesten találkozunk!
Ez a beszéd Szeged!
Ha nincs Fidesz, nincs parti
150 nap, 150 ok, amiért a Fideszre szavazok. Csatlakozz
️ 34. rész #150nap150ok #mindennapraegyindok
Felrobbant a stadion, mikor Orbán Viktor belépett!
Orbán Viktor egyszerre szúrt oda Brüsszelnek és Magyar Péternek!
Minden eddiginél nagyobb Háborúellenes Gyűlést tartottunk Szegeden! Ma ismét bebizonyosodott, hogy aki békét akar, velünk tart!
✌️
Mi van akkor, ha nincs Fidesz?
Mi van akkor, ha nincs Fidesz? Ha nincs Fidesz, akkor van háború.
Orbán Viktor
2026 az utolsó választás az európai háború előtt. A békére kell szavaznunk. Ha nem békepárti kormányunk lesz, rá fogunk faragni. Most kell ezt a kérdést eldönteni: háború vagy béke.
- Orbán Viktor -