Mi van akkor, ha nincs Fidesz?
Ha nincs Fidesz,
- akkor van háború.
- akkor vannak migránsok, jó sokan.
- nincs egymillió munkahely.
- nincs ma 200 ezer magyar gyerek.
- nincs biztos időskor.
- nincs…
2026 az utolsó választás az európai háború előtt. A békére kell szavaznunk. Ha nem békepárti kormányunk lesz, rá fogunk faragni. Most kell ezt a kérdést eldönteni: háború vagy béke.
- Orbán Viktor -
Mi van akkor, ha nincs Fidesz?
Ha nincs Fidesz,
- akkor van háború.
- akkor vannak migránsok, jó sokan.
- nincs egymillió munkahely.
- nincs ma 200 ezer magyar gyerek.
- nincs biztos időskor.
- nincs…
Ghostbusters!
Telt ház! Köszönjük, Szeged! 


Az MCC standjánál vettem pár olvasnivalót a “téli szünetre”.
Csak a béke
️
️
Jónak lenni jó!
A Digitális Polgári Körök 50 millió forinttal támogatják a közmédia Jónak lenni jó! jótékonysági akcióját.
Az idei évben a közmédia a KEGYES Alapítványt segíti, amely a háború sújtotta…
A szankciók ára – ekkora veszteséget okoztak a magyar gazdaságnak a brüsszeli szankciók:
A magyar emberek egyértelműen üzennek: nem akarunk háborút, és elutasítjuk Brüsszel háborús politikáját.


Most sokan, áprilisban még többen, és elegen is.