A magyarok békéje fontosabb, mint az ukránok háborúja!
- Lázár János -
A magyarok békéje fontosabb, mint az ukránok háborúja!
- Lázár János -
Szeged nagyot ment! Januárban Budapesten találkozunk!
Ez a beszéd Szeged!
Ha nincs Fidesz, nincs parti
150 nap, 150 ok, amiért a Fideszre szavazok. Csatlakozz
️ 34. rész #150nap150ok #mindennapraegyindok
Felrobbant a stadion, mikor Orbán Viktor belépett!
Orbán Viktor egyszerre szúrt oda Brüsszelnek és Magyar Péternek!
Minden eddiginél nagyobb Háborúellenes Gyűlést tartottunk Szegeden! Ma ismét bebizonyosodott, hogy aki békét akar, velünk tart!
✌️
Mi van akkor, ha nincs Fidesz?