Ha Szeged, akkor halászlé. Hozzá pedig egy csipetnyi betiltott Bors.
A veszély nem a Tisza. A veszély neve Brüsszel.
A veszély nem a Tisza. A veszély neve Brüsszel.
Ha Szeged, akkor halászlé. Hozzá pedig egy csipetnyi betiltott Bors.
Nekünk egy stabil Ukrajna kell, de Ukrajnát csak a béke tudja megerősíteni! Aki Ukrajna mellett áll, annak békét kell akarnia!
Ha Szeged velünk, ki ellenünk? 
A magyarok békéje fontosabb, mint az ukránok háborúja!
- Lázár János -
Szeged nagyot ment! Januárban Budapesten találkozunk!
Ez a beszéd Szeged!
Ha nincs Fidesz, nincs parti
150 nap, 150 ok, amiért a Fideszre szavazok. Csatlakozz
️ 34. rész #150nap150ok #mindennapraegyindok