AZTAAAAAAA!!!!!

Emlékeztek, amikor a parlamenti közvetítésben a SZINImini teljes természetességgel bejelentette, hogy megszerezték a Mandinert, és most már az övék, tehát innentől az jelenik meg rajta, amit ők akarnak? WÁÁÁÁÁÁÁÓÓÓÓÓ!!!!

Na EZ az igazi médiaskalpgyűjtés! Nem holmi amatőr szintű újságolvasgatás, hanem a zsákmányszerzésnek az a foka, amikor az ember már nem a hírt fogyasztja, hanem magát a hírforrást szerzi meg!

És tudjátok, mi benne a legszebb? Hogy senkiben még csak fel sem merül, hogy ez esetleg önkényuralom, propaganda vagy diktatúra lenne! Ugyan már! Mindenki pontosan tudja, hogy innentől kizárólag a színtiszta, laboratóriumi tisztaságú tárgyilagosság fog megjelenni rajta. Olyan objektivitás, hogy a svájci mérőműszerek sírva kérnek majd tanácsot.

BÁR! Megmondom őszintén, sokkal reálisabb és történelmileg is stílusosabb lett volna a sóval behintés. De nem. Ezek a fiúkák nem bosszúállók. Ők kultúremberek. Kicsit átfazonírozták, megsimogatták, megigazították a frizuráját, aztán kész.

És az új név! HÁT AZ ÚJ NÉV!!!

THE MAN dinner!

AZTAAAAAAAAAA!!!!!

Ugye érzitek a művészi mélységet? A THE MAN utal arra a műsorra, amelyben annak idején a SZINIminit próbálták cikizgetni. Emlékeztek? Hogy elkullogtak a választás után? 👋📺

A dinner pedig az a finom, elegáns, visszafogott utalás, hogy közben tulajdonképpen fel is szolgáltuk őket vacsorára.

HÁHÁHÁÁÁÁÁ!!!!

Én személy szerint rendkívül megnyugodnék, ha az összes magyar médiumnak Marci lenne a vezetője. Egyrészt szerintem ő maga lenne az élő garancia a független objektivitásra. Másrészt végre a miniszTERELnököm is kipihenhetné magát.

Mert valljuk be, egy egész napos országirányítás után az embernek joga lenne egy kis pihenéshez. Ehelyett szegénynek még éjszaka is kommentelgetnie kell ide-oda, figyelni a közéletet, terelgetni a nemzetet, nevelni a népet.

Én ezt már nem nézhetem tétlenül. Követelem a munkakörülmények javítását! Követelem, hogy a SZINImini végre kialudhassa magát! És ha ehhez az kell, hogy minden médiát a THE MAN dinner stúdiójából irányítsanak, akkor én készen állok meghozni ezt az áldozatot a hazáért.

Áradjon a Pusszancs!
Ritus

Szőlő utca: 1990 óta az egyik legnagyobb álhírbotránnyal állunk szemben! Vasárnap este hét óra után a Hír TV Sajtóklub című műsorában Bayer Zsolt, Gajdics Ottóés Szabó László társaságában…

Vitézy Dávidnak nagyon fáj az igazság, személyeskedő stílusban reagált a történetre, amit tegnap megírtam.
Már nemcsak Lázár Jánosozik, hanem Szalay-Bobrovnicky Kristófozik, Habony Árpádozik és Hernádi…

Valahányszor Majka megokosodik akaratlanul is eszembe jut ez a remek fotó róla, ami természetesen még akkor készült, amikor Magyarország az ő mércéjével éppen nem volt diktatúra és az a roh@dék…

Azt mindig is sejtettük, hogy minket kelet-Európaiakat másodlagosnak gondol magukhoz képest, de ezek szerint a német, a francia vagy a spanyol népeket is hasonlónak értékeli.

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média