Valahányszor Majka megokosodik akaratlanul is eszembe jut ez a remek fotó róla, ami természetesen még akkor készült, amikor Magyarország az ő mércéjével éppen nem volt diktatúra és az a roh@dék…
Vitézy Dávidnak nagyon fáj az igazság, személyeskedő stílusban reagált a történetre, amit tegnap megírtam.
Már nemcsak Lázár Jánosozik, hanem Szalay-Bobrovnicky Kristófozik, Habony Árpádozik és Hernádi Zsoltozik is Vitézy.
Személyes felelősségvállalás természetesen nincs.
Tegnap megosztottam egy követőm történetét, aki a Vitézy Dávid által bérelt vonaton utazott.
Nem működött a WC, nem működött a légkondi és nem működött az utastájékoztató-rendszer sem.
Amiért mindenki hibás csak ő nem.
Vitézy Dávidnak nagyon fáj az igazság, mert rólam is vállalhatatlan személyeskedő stílusban írt.
Ezt semmiképpen nem szeretném viszonozni.
Ez maradjon meg neki.
Egy tippet adnék azért. Egy cikluson át nem lehet másra mutogatni.
Valahányszor Majka megokosodik akaratlanul is eszembe jut ez a remek fotó róla, ami természetesen még akkor készült, amikor Magyarország az ő mércéjével éppen nem volt diktatúra és az a roh@dék…
Ajjajj!
Úton útfélen! 
Azt mindig is sejtettük, hogy minket kelet-Európaiakat másodlagosnak gondol magukhoz képest, de ezek szerint a német, a francia vagy a spanyol népeket is hasonlónak értékeli.
️
Boldog Napfordulót!
Legyünk sokat a szabadban!
NAPFORDULÓ:
1. LEGYŐZHETETLEN NAP?
4:46-kor van ma napfelkelte, és egészen 20:44-ig le sem fog nyugodni a Nap ezen a leghosszabb…
Internet- és adatkábelek Hormuz alatt?
️Így fogadta Orbán Viktort Bécsben az ünneplő tömeg:
Várjuk a Kánaánt de még mindig azokat a jóléti intézkedéseket élvezzük amiket a Fidesz biztosított.
A Tisza eddig egy dolgot adott: a hatalmas semmit!
Orbán Viktor véleménye a Marci bácsis ügyről!