Vitézy Dávidnak nagyon fáj az igazság, személyeskedő stílusban reagált a történetre, amit tegnap megírtam.
Már nemcsak Lázár Jánosozik, hanem Szalay-Bobrovnicky Kristófozik, Habony Árpádozik és Hernádi Zsoltozik is Vitézy.
Személyes felelősségvállalás természetesen nincs.
Tegnap megosztottam egy követőm történetét, aki a Vitézy Dávid által bérelt vonaton utazott.
Nem működött a WC, nem működött a légkondi és nem működött az utastájékoztató-rendszer sem.
Amiért mindenki hibás csak ő nem.
Vitézy Dávidnak nagyon fáj az igazság, mert rólam is vállalhatatlan személyeskedő stílusban írt.
Ezt semmiképpen nem szeretném viszonozni.
Ez maradjon meg neki.
Egy tippet adnék azért. Egy cikluson át nem lehet másra mutogatni.

Valahányszor Majka megokosodik akaratlanul is eszembe jut ez a remek fotó róla, ami természetesen még akkor készült, amikor Magyarország az ő mércéjével éppen nem volt diktatúra és az a roh@dék…

Azt mindig is sejtettük, hogy minket kelet-Európaiakat másodlagosnak gondol magukhoz képest, de ezek szerint a német, a francia vagy a spanyol népeket is hasonlónak értékeli.

Várjuk a Kánaánt de még mindig azokat a jóléti intézkedéseket élvezzük amiket a Fidesz biztosított.

A Tisza eddig egy dolgot adott: a hatalmas semmit!

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média