ÁRADJON A KOLESZTERIN, SZAPORODJON A MAGYAR!!! 


Rendszerváltó vértestvéreim! 

Sírok.
Tegnap délután óta megállás nélkül sírok, miközben már készül a nyolc-baconos reggeli rántottám, mert a SZINISZTERELNÖK végre felnyitotta a szememet. 


A Kedves Vezető tegnapi bölcsessége óta tudom, hogy hazánk minden egzisztenciális problémájára a sertéshúsban van a megoldás. Nem a gazdaságban. Nem az oktatásban. Nem az egészségügyben.
A DISZNÓBAN!!!
☝️
A nyaram eddig szomorú, röfögésmentes volt, de ma reggel beröffentettem. A serpenyőben már pirul a szalonna, miközben három karika kolbászt harapok hozzá, és abban reménykedem, hogy ettől azonnal aktiválódik a nemzetfenntartó hormonháztartásom, és pattogni kezd a petefészkem, a független sajtós párom erekciója pedig ismét egészségessé válik - évek óta először. 


Hiszen a SZINISZTERELNÖK tegnap egyetlen mondattal oldotta meg azt, amivel demográfusok, közgazdászok és társadalomkutatók évtizedek óta hiába küszködnek.
Kiderült ugyanis, hogy a népességfogyás valódi oka nem a lakhatási válság, nem a bizonytalanság, nem a megélhetési nehézségek.
HANEM A KRÓNIKUS KOLBÁSZHIÁNY. 


Sosem gondoltam volna, hogy a gyermekvállalás ösztönzésének kulcsa ilyen egyszerű. Az elmúlt tizenhat év teljes családtámogatási rendszerét ki lehetne dobni az ablakon.
Babaváró helyett bödön disznózsírt!
CSOK helyett csabai szárazkolbászt!
Adókedvezmények helyett kolozsvári szalonnát! 


A lelki szemeim előtt már most lebeg a kép, ahogy a SZINISZTERELNÖK disznóháton végigvágtat az ország szülészeti osztályain, egyik kezében vastag gyulai kolbásszal, a másikban füstölt szalonnával, és személyesen cseréli le a babaváró vitaminokat tepertőre.
A háttérben pedig ünnepélyesen dübörög a Himnusz röfögős remixváltozata, miközben a petefészkek országos szinten egyszerre kezdenek tapsolni. 


És mielőtt a károgó kórus ismét rázendítene, szeretném leszögezni:
Nem felhizlalni akarjuk Magyarországot! Nem az a cél, hogy a magyar embernek magasabb legyen a koleszterinje, mint a lakcíme!
Ez egy nemzetstratégiai program! ☝️
Támogatni kell a sertéságazatot! Támogatni kell a magyar gazdákat! Támogatni kell a családalapítás előtt álló nők petefészkeit!
És támogatni kell azt, hogy a magyar nemzet hormonháztartása olyan állapotba kerüljön, hogy a KSH külön szülészeti vészhelyzetet legyen kénytelen kihirdetni! 
👶
Mert ahol kolbász van, ott remény van.
Ahol szalonna van, ott jövő van.
Ahol pedig tepertő van, ott demográfiai fordulat van. 


ÁRADJON A DISZNÓZSÍR!!!
ÁRADJANAK A NEMZETFENNTARTÓ HORMONOK!!!
ÁRADJANAK A CSABAIK ÉS A GYULAIAK!!!
ÁRADJON A LIBIDÓ A KÁRPÁT-MEDENCÉBEN!!!
ÉS ÁRADJON A MAGYAR DEMOGRÁFIAI CSODA OLYAN ERŐVEL, HOGY A KSH JÖVŐRE MÁR MALACOKBAN MÉRJE A GDP-T!!! 



/posztok.hu


️Elgondolkodtató: Schiffer András arról, hogy Magyar Péter alázza az ellenzéki képviselőket!





