ÁRADJON A KOLESZTERIN, SZAPORODJON A MAGYAR!!!

Rendszerváltó vértestvéreim!

Sírok.

Tegnap délután óta megállás nélkül sírok, miközben már készül a nyolc-baconos reggeli rántottám, mert a SZINISZTERELNÖK végre felnyitotta a szememet.

A Kedves Vezető tegnapi bölcsessége óta tudom, hogy hazánk minden egzisztenciális problémájára a sertéshúsban van a megoldás. Nem a gazdaságban. Nem az oktatásban. Nem az egészségügyben.

A DISZNÓBAN!!! ☝️

A nyaram eddig szomorú, röfögésmentes volt, de ma reggel beröffentettem. A serpenyőben már pirul a szalonna, miközben három karika kolbászt harapok hozzá, és abban reménykedem, hogy ettől azonnal aktiválódik a nemzetfenntartó hormonháztartásom, és pattogni kezd a petefészkem, a független sajtós párom erekciója pedig ismét egészségessé válik - évek óta először.

Hiszen a SZINISZTERELNÖK tegnap egyetlen mondattal oldotta meg azt, amivel demográfusok, közgazdászok és társadalomkutatók évtizedek óta hiába küszködnek.

Kiderült ugyanis, hogy a népességfogyás valódi oka nem a lakhatási válság, nem a bizonytalanság, nem a megélhetési nehézségek.

HANEM A KRÓNIKUS KOLBÁSZHIÁNY.

Sosem gondoltam volna, hogy a gyermekvállalás ösztönzésének kulcsa ilyen egyszerű. Az elmúlt tizenhat év teljes családtámogatási rendszerét ki lehetne dobni az ablakon.

Babaváró helyett bödön disznózsírt!

CSOK helyett csabai szárazkolbászt!

Adókedvezmények helyett kolozsvári szalonnát!

A lelki szemeim előtt már most lebeg a kép, ahogy a SZINISZTERELNÖK disznóháton végigvágtat az ország szülészeti osztályain, egyik kezében vastag gyulai kolbásszal, a másikban füstölt szalonnával, és személyesen cseréli le a babaváró vitaminokat tepertőre.

A háttérben pedig ünnepélyesen dübörög a Himnusz röfögős remixváltozata, miközben a petefészkek országos szinten egyszerre kezdenek tapsolni.

És mielőtt a károgó kórus ismét rázendítene, szeretném leszögezni:

Nem felhizlalni akarjuk Magyarországot! Nem az a cél, hogy a magyar embernek magasabb legyen a koleszterinje, mint a lakcíme!

Ez egy nemzetstratégiai program! ☝️ Támogatni kell a sertéságazatot! Támogatni kell a magyar gazdákat! Támogatni kell a családalapítás előtt álló nők petefészkeit!

És támogatni kell azt, hogy a magyar nemzet hormonháztartása olyan állapotba kerüljön, hogy a KSH külön szülészeti vészhelyzetet legyen kénytelen kihirdetni! 👶

Mert ahol kolbász van, ott remény van.

Ahol szalonna van, ott jövő van.

Ahol pedig tepertő van, ott demográfiai fordulat van.

ÁRADJON A DISZNÓZSÍR!!!

ÁRADJANAK A NEMZETFENNTARTÓ HORMONOK!!!

ÁRADJANAK A CSABAIK ÉS A GYULAIAK!!!

ÁRADJON A LIBIDÓ A KÁRPÁT-MEDENCÉBEN!!!

ÉS ÁRADJON A MAGYAR DEMOGRÁFIAI CSODA OLYAN ERŐVEL, HOGY A KSH JÖVŐRE MÁR MALACOKBAN MÉRJE A GDP-T!!!

Mit tanulhatunk a RÓMAIAKTÓL? Virágzásuk és bukásuk! | TÓTH MÁTÉ
Miként emelkedett fel a világtörténelem egyik legnagyszerűbb birodalma, Róma? És végül hogyan és mirét bukott el?

A Római Birodalom emléke ma is körülvesz bennüket, elég a Katolikus Egyházra, a…

️Elgondolkodtató: Schiffer András arról, hogy Magyar Péter alázza az ellenzéki képviselőket!

A tananyagot idővel elfelejtjük, de az emberséget, a biztató szavakat és a jó példát magunkkal visszük egy életen át.
Egy osztályfőnök nemcsak tanít, hanem utat mutat és emberségre nevel. A sok virág…

“Ez már a működő Magyarország?” - kérdezte az egyik kedves követőm, aki ma vonatra szállt és beszámolt az élményeiről.
Nem működnek a WC-k, az utastájékoztató-rendszer sem üzemel, ahogy a légkondi sem.

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média