Strasbourg után egy kis elcsöndesülés.
Nem mondhatom, hogy a kutya sem örül nekem idehaza.
Az elmúlt napok egyik - szomorú - híre volt egy olyan eset, amelynek soha nem szabadott volna megtörténnie. Azonban úgy tűnik, hogy a nagymúltú iskolával és a ferenesekkel szemben szándékos lejáratás kezdődött - amely szintén elfogadhatatlan.
Strasbourg után egy kis elcsöndesülés.
Nem mondhatom, hogy a kutya sem örül nekem idehaza.
Árad a szakértelem! 
Én is üzennék Majkának.
Hamarosan visszajövünk és nem felejtünk!
️
Gyászos kezdet.
☝️Évi száz millióba vannak és még csak gondolkozniuk sem kell.
️ Tök jó befektetések voltak

️ Életviteli tanácsok a Tiszától. Szóval…egyetek disznóhúst. “Pattogó”- mire gondolhatott a költő? Esetleg Péterék valami sertés vállalkozásba kezdtek?
️
„Önök a kampányban nem hallottak semmit. Amit hallottak, az nem volt. Ha mégis, akkor Orbán műve volt. Köszönjük az együttműködést.”
Többet fogyasztunk, június végéig van laufunk az üzemanyag tekintetében
Ez az internetes szavazás fut pár napja. Így áll most. Semminek sincs vége!