A tananyagot idővel elfelejtjük, de az emberséget, a biztató szavakat és a jó példát magunkkal visszük egy életen át.
Egy osztályfőnök nemcsak tanít, hanem utat mutat és emberségre nevel. A sok virág…
A tananyagot idővel elfelejtjük, de az emberséget, a biztató szavakat és a jó példát magunkkal visszük egy életen át.
Egy osztályfőnök nemcsak tanít, hanem utat mutat és emberségre nevel. A sok virág…
“Ez már a működő Magyarország?” - kérdezte az egyik kedves követőm, aki ma vonatra szállt és beszámolt az élményeiről.
Nem működnek a WC-k, az utastájékoztató-rendszer sem üzemel, ahogy a légkondi sem.
Strasbourg után egy kis elcsöndesülés.
Nem mondhatom, hogy a kutya sem örül nekem idehaza.
Árad a szakértelem! 
Én is üzennék Majkának.
Hamarosan visszajövünk és nem felejtünk!
️
Gyászos kezdet.
☝️Évi száz millióba vannak és még csak gondolkozniuk sem kell.
️ Tök jó befektetések voltak

️ Életviteli tanácsok a Tiszától. Szóval…egyetek disznóhúst. “Pattogó”- mire gondolhatott a költő? Esetleg Péterék valami sertés vállalkozásba kezdtek?
️