“Ez már a működő Magyarország?” - kérdezte az egyik kedves követőm, aki ma vonatra szállt és beszámolt az élményeiről.
Nem működnek a WC-k, az utastájékoztató-rendszer sem üzemel, ahogy a légkondi sem.
Ez egy forgalmas vonal, nem véletlen, hogy az utasok eléggé idegesek.
Azt is írja:
“Két fiatal arról beszél, hogy a Vitézynek a Karmelita tárlatvezetés helyett lenne mivel foglalkoznia.”
Igazuk van.
Mert az, hogy nem működik az utastájékoztatás, a WC vagy éppen a légkondi az mind Vitézy Dávid hibája.
Mielőtt jönnek a tiszások.
Nem, nem Lázár János kapcsolta ki a légkondit 33 fokban.

☝️Évi száz millióba vannak és még csak gondolkozniuk sem kell.️ Tök jó befektetések voltak

️ Életviteli tanácsok a Tiszától. Szóval…egyetek disznóhúst. “Pattogó”- mire gondolhatott a költő? Esetleg Péterék valami sertés vállalkozásba kezdtek?

Többet fogyasztunk, június végéig van laufunk az üzemanyag tekintetében

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média