“Ez már a működő Magyarország?” - kérdezte az egyik kedves követőm, aki ma vonatra szállt és beszámolt az élményeiről.
Nem működnek a WC-k, az utastájékoztató-rendszer sem üzemel, ahogy a légkondi sem.
Ez egy forgalmas vonal, nem véletlen, hogy az utasok eléggé idegesek.
Azt is írja:
“Két fiatal arról beszél, hogy a Vitézynek a Karmelita tárlatvezetés helyett lenne mivel foglalkoznia.”
Igazuk van.
Mert az, hogy nem működik az utastájékoztatás, a WC vagy éppen a légkondi az mind Vitézy Dávid hibája.
Mielőtt jönnek a tiszások.
Nem, nem Lázár János kapcsolta ki a légkondit 33 fokban.
/posztok.hu




️
Gyászos kezdet.
️ Tök jó befektetések voltak


️
