480 forintos felső határral rögzíti az üzemanyag árát a kormány!


Bomba bejelentés!
👉A világpiaci árak növekedésére reagálva a kormány
480 forintos felső határral rögzíti az üzemanyag árát!
KÖSZÖNJÜK!
A gázolaj és a 95-ös benzin ennél olcsóbb lehet, de drágább nem!
FOLYAMATOSAN NŐ a bérünkből vásárolható mennyiség! Részletek: https://www.facebook.com/szamokadatok/posts/438329640977508
👉Kapcsolódó:
Megvan a megállapodás a minimálbérről!
2022 januárjától a minimálbér 200 ezer forintra, a garantált bérminimum összege pedig 260 ezer forintra nő, és még "drága benzinből" is többet tudunk venni, mint régen.
https://szamokadatok.hu/Post/4235/Megvan_a_megallapodas_a_minimalberrol
Forrás: Kormányinfó: https://www.facebook.com/kormanyzat/videos/4640017039394866
/posztok.hu
Márki-Zay Péter a rezsicsökkentést eltörölné, a magas piaci rezsiárakat vezetné be. Ebből fakadóan a benzin árának csökkentését sem támogatná!

Röhögünk Karácsonyon - teljes joggal -, de őszintén, milyen vezetője van a fővárosnak, aki olyannyira nem tud semmiről, hogy először bőszen fake news-ozik, aztán fejbe kólintja a valóság és a…
️
480Ft a maximum

Magyarország árplafont vezet be az üzemanyagokra - gyorselemzés a Kormányinfóról.
Hétfőtől 480 forintban maximalizálja a kormány a benzin és a dízel árát!