Magyarország árplafont vezet be az üzemanyagokra - gyorselemzés a Kormányinfóról.

Gulyás Gergely bejelentette, hogy a Magyar Kormány november 15-től 480 forintban maximalizálja a benzin és a gázolaj árát.

Eddig ilyen szabályozást csak Horvátország vezetett be Európában; ott 550 Ft az árplafon.

Az intézkedés mind a lakossági, mind a vállalati szereplőknek nagy segítséget jelent, mert csökkenti a kiadásokat, a termelési költségeket és visszafogja az inflációt.

Emellett a Kormány - Európában egyedüliként - továbbra is fenntartja rezsicsökkentési politikáját, így a jelenlegi energiaválság egyedül a magyar családoknak nem jelent többletterhet.

Magyarország árplafont vezet be az üzemanyagokra - gyorselemzés a Kormányinfóról.

Gulyás Gergely bejelentette, hogy a Magyar Kormány november 15-től 480 forintban maximalizálja a benzin és a gázolaj árát.
Eddig ilyen szabályozást csak Horvátország vezetett be Európában; ott 550 Ft az árplafon.

Az intézkedés mind a lakossági, mind a vállalati szereplőknek nagy segítséget jelent, mert csökkenti a kiadásokat, a termelési költségeket és visszafogja az inflációt.

Emellett a Kormány - Európában egyedüliként - továbbra is fenntartja rezsicsökkentési politikáját, így a jelenlegi energiaválság egyedül a magyar családoknak nem jelent többletterhet.

Hétfőtől 480 forintban maximalizálja a kormány a benzin és a dízel árát!

️ Jó, akkor következőre miről üvöltözhet Jakab vagy Szabó a Parlamentben?

️Friss! A kormány november 15-től, tehát jövő hétfőtől 480 forintban maximalizálja a benzin és a gázolaj literenkénti árát. Ennél többe nem kerülhet a kutaknál. Ez jelentős mértékben segít a gazdasági…

Kormányinfó:
BENZINÁR: A kormány november 15-től 480 forintban maximalizálja a benzin és a gázolaj árát. Ennél többe nem kerülhet a kutaknál. Ez segít a gazdasági szereplőknek és mérsékli az inflációt…

☝️Kis kapaszkodó azoknak, akik NAPOK ÓTA hangoskodnak a magas infláció miatt (6,5% októberben). NE ITTHON KERESSÉK az okokat❗️

🇭🇺Nyilván mindannyiunknak rossz, ha “romlik” a pénz, de sajnos máshol is…

Régebben az igazi elvtársakról mindig onnan lehetett tudni, végképp befutottak, hogy elmentek magukat megmutatni Moszkvába. Szépen körül sündörögték a legnagyobb szovjet komcsikat – vagy azokat,…

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média