Röhögünk Karácsonyon - teljes joggal -, de őszintén, milyen vezetője van a fővárosnak, aki olyannyira nem tud semmiről, hogy először bőszen fake news-ozik, aztán fejbe kólintja a valóság és a nyilvánosság előtt szinte irodáról-irodára megy, hogy hello, ezt így mégis hogy? Meg ki, mikor, miért?
️ Ő tényleg az ember, aki ott sem volt. De miért éri ez meg neki? Nem hiszem, hogy saját, személyes jövőképe az lett volna, hogy teljesen leamortizálja magát 2 év alatt.

Magyarország árplafont vezet be az üzemanyagokra - gyorselemzés a Kormányinfóról.

Gulyás Gergely bejelentette, hogy a Magyar Kormány november 15-től 480 forintban maximalizálja a benzin és a gázolaj…

Hétfőtől 480 forintban maximalizálja a kormány a benzin és a dízel árát!

️ Jó, akkor következőre miről üvöltözhet Jakab vagy Szabó a Parlamentben?

️Friss! A kormány november 15-től, tehát jövő hétfőtől 480 forintban maximalizálja a benzin és a gázolaj literenkénti árát. Ennél többe nem kerülhet a kutaknál. Ez jelentős mértékben segít a gazdasági…

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média