️
Röhögünk Karácsonyon - teljes joggal -, de őszintén, milyen vezetője van a fővárosnak, aki olyannyira nem tud semmiről, hogy először bőszen fake news-ozik, aztán fejbe kólintja a valóság és a nyilvánosság előtt szinte irodáról-irodára megy, hogy hello, ezt így mégis hogy? Meg ki, mikor, miért?
️ Ő tényleg az ember, aki ott sem volt. De miért éri ez meg neki? Nem hiszem, hogy saját, személyes jövőképe az lett volna, hogy teljesen leamortizálja magát 2 év alatt.
️
A jobboldali kormány megállította az üzemanyagárakat!
480Ft a maximum
Márki-Zay most nagyon mérges!
Magyarország árplafont vezet be az üzemanyagokra - gyorselemzés a Kormányinfóról.
Gulyás Gergely bejelentette, hogy a Magyar Kormány november 15-től 480 forintban maximalizálja a benzin és a gázolaj…
Hétfőtől 480 forintban maximalizálja a kormány a benzin és a dízel árát!
️ Jó, akkor következőre miről üvöltözhet Jakab vagy Szabó a Parlamentben?
Áramszünetek fenyegetnek Nyugat-Európában.
Magyarország biztonságban van, mert Orbán Viktor előre gondolkodott. 
„Támogatom Magyarország ellenállását a brüsszeli fenyegetésekkel és zsarolásokkal szemben” (Marine Le Pen)
Márki-Zay: Lehet rezsit csökkenteni, hogyne lehetne, kevesebb vizet, áramot, gázt kell használni.
Magyarország ebből nem kér!
️Friss! A kormány november 15-től, tehát jövő hétfőtől 480 forintban maximalizálja a benzin és a gázolaj literenkénti árát. Ennél többe nem kerülhet a kutaknál. Ez jelentős mértékben segít a gazdasági…