A 444-es senkik vagy barlangba költöztek vagy szokás szerint a magyarok ellen fogadtak!
️
A 444-es senkik vagy barlangba költöztek vagy szokás szerint a magyarok ellen fogadtak!
️
Ennyi 4-est nem bír már megemészteni! Szép volt fiúk!
Óriási dolog most Magyarnak lenni, hihetetlen érzés Fradistának lenni! Az 1992-es aljas magyarverés után méltón vágtunk vissza a szlovákoknak! 4-1 a Ferencvárosnak Pozsonyban! Hajrá Fradi, hajrá…
Pszt...Teddy... NÉGY
A Ferencváros hatalmas győzelme természetesen 444-en nem hír! Mondjuk ők a szlovákoknak szurkoltak!
A liberálisok, a természet törvényeit is megtagadva igyekeznek átformálni, a társadalmunkat.
Ez sokkal több volt, mint egy meccs.
Ez egyszerre szólt a 30 évvel ezelőtti gyalázatról.
️Ez szólt a múlt hét revansáról.
És legvégül, de leginkább rólunk magyarokról szólt.