A mai nap tanulsága: Ki fogunk mind állni egymásért! Azokért is akikkel nem értünk egyet! Itt nem lesz újra Rákosi korszak!
“Nézzük meg végre hideg fejjel ezt a belpesti messiást, aki akkora arccal oktat minket sajtószabadságból, hogy alig fér be a parlamenti patkóba, miközben a valóságban úgy darálja be a hazai médiát, mint egyszeri téeszelnök a szilázst. Magyar Péter és a Tisza Párt körül ugyanis pattanásig feszült a hangulat, és ha lehántjuk a cukormázas Facebook-posztok meg a mesterségesen feltüzelt rendezvények rétegeit, egy egészen ijesztő, kőkeményen autoriter és bosszúszomjas mentalitás rajzolódik ki előttünk…” A BEJEGYZÉS ITT NEM ÉR VÉGET!
A TELJES ÍRÁS A CSATORNATAGOKNAK ELÉRHETŐ EZEN A LINKEN: https://youtube.com/@akopaszoszt?si=6bSaTD9cX5r1q9gC
/posztok.hu


️

Kossuth Lajos élete utolsó éveiben
