

”Két út van: a brüsszeli elvárások és a nemzetközi nagytőke kívánalmainak a szolgai végrehajtása vagy egy szuverenista magyar energiapolitika; érdemes az utóbbi útján maradni – mondja Tóth Máté. Az energiajogász szerint Trianon óta az energetika az első olyan terület, amelyen hazánk integráló szerepet tölt be a régióban.”
️
/posztok.hu
️Magyar Péter közölte, mivel a héten várhatóan már a védett ár alá csökken az üzemanyagok ára a töltőállomásokon, a kormány a mai ülésén arról döntött, hogy kezdeményezi a vonatkozó jogszabályok…






Volt idő, amikor nem csak a közönség döntötte el, melyik zenekar lehet sikeres.
Ki volt Erdős Péter? Cenzor? Zseniális menedzser? Kommunista propagandista? Vagy mindhárom egyszerre?