

”Az Oxfam Intermón rámutatott: a G7-országokban működő energiaipari szektor 41 milliárdosa összesen 23,5 milliárd dollárral növelte vagyonát az Irán elleni háború február 28-i kezdete óta. A szervezet számítása szerint ez napi 300 millió dolláros növekedésnek felel meg.”
️
/posztok.hu

️Magyar Péter közölte, mivel a héten várhatóan már a védett ár alá csökken az üzemanyagok ára a töltőállomásokon, a kormány a mai ülésén arról döntött, hogy kezdeményezi a vonatkozó jogszabályok…






