Tényleg nem értem.
Nyert a Tisza. Vesztett a Fidesz. Vesztett az a párt, amellyel én szimpatizálok.
Ennek ellenére nem én járok a Tisza oldalára anyázni, hogy levezessem a frusztrációmat, hanem a győztes oldal jön ide engem gyalázni. Csoportokat hoznak létre olyan néven, hogy „Állítsuk meg Gulyás Virágot”.
Nem értem. Mitől kellene megállítani engem?
Mert egyetlen értelmezés tűnik koherensnek: állítsuk meg Gulyás Virágot abban, hogy éljen a szólásszabadság jogával.
De miért?
Miért fáj nektek, győzteseknek – ráadásul kétharmados győzteseknek –, hogy én mit mondok és mit gondolok?
Miért áldoztok órákat rám?
Nem értem.
Miért fordítotok időt, energiát és pénzt mémek gyártására, álprofilok létrehozására az én nevemben? (Megjegyzem: továbbra is ez az egyetlen profilom magyarul, és soha nem írnék senkinek olyan üzenetet, hogy „remélem, megismerhetlek”.)
Nem érzitek ezt kínosnak?
Én annak érezném.
De hát furcsa világban élünk.
Csak azt nem értem, hogy miért nektek magasabb a vérnyomásotok győztesként, mint nekem vesztesként.
/posztok.hu


️Magyar Péter közölte, mivel a héten várhatóan már a védett ár alá csökken az üzemanyagok ára a töltőállomásokon, a kormány a mai ülésén arról döntött, hogy kezdeményezi a vonatkozó jogszabályok…





