A Tisza Párt azzal kábít mindenkit, hogy független közmédiát épít. Valóban?? Hiszen Magyar Péter öccsének botrányáról már most sem szabad beszámolni a Híradóban!
Tegnap lehetőségem volt felszólalni Strasbourgban, az Európa Tanács ülésén.
A Magyarországról szóló vitában elmondtam, hogy ami ma zajlik, az nem normális, hanem kísérlet a teljes magyar államszervezet foglyul ejtésére. A közintézmények hitelességének lerombolása, a közjogi méltóságok tekintélyének aláásása és a demokratikus működés alapjainak meggyengítése veszélyes út, amelynek a végén nem több demokrácia, hanem kevesebb marad. Minden igazi hazafinak ellen kell állni!
/posztok.hu





Az osztrákok örültek volna egy olyan miniszterelnöknek, mint Orbán Viktor!