Figyelemelterelés? 
Reggel 6:30, a nap első kávéja, és azt látom, hogy kinyíltak a hortenziáink az udvaron.
Mindig lenyűgöz, milyen magától értetődő tökéletességgel működik a természet. Nem siet, nem kér figyelmet, mégis újra és újra emlékeztet arra, hogy a legszebb dolgok gyakran észrevétlenül történnek körülöttünk.
Jól indul a nap.
/posztok.hu


Az osztrákok örültek volna egy olyan miniszterelnöknek, mint Orbán Viktor!

Merre halad Magyarország