Tegnap lehetőségem volt felszólalni Strasbourgban, az Európa Tanács ülésén.
A Magyarországról szóló vitában elmondtam, hogy ami ma zajlik, az nem normális, hanem kísérlet a teljes magyar államszervezet…
Az egészségügyért felelős miniszter mondása az egészségügy átszervezéséről.
Tudja valaki, hogy ez mit jelenthet?
/posztok.hu





Az osztrákok örültek volna egy olyan miniszterelnöknek, mint Orbán Viktor!