Baj van a toronyban odaát. Megérintette őket a vereség szele.
Nem hagyjuk, hogy bevándorlóországot csináljanak a hazánkból!
Nem hagyjuk, hogy bevándorlóországot csináljanak a hazánkból!
Baj van a toronyban odaát. Megérintette őket a vereség szele.
Olyan kormányra van szükségünk, amely nemet tud mondani. Nem zsarolható, nem helyezhető nyomás alá, és eddig is bizonyította, hogy csak és kizárólag a magyar emberek érdekét követi.
Magyar Péter számára nem túl fényes a kampányhajrá! A Békemeneten többen voltak, mint az ő rendezvényén, Orbán Viktor országjárásai (eddig Kaposvár, Eger) óriási sikerrel zajlanak, ezzel szemben…
Magyarországon megőriztük a magyar oktatási rendszer biztonságát és stabilitását.
A magyar iskolák a magyar gyerekek jövőjéről szólnak – rendezett, kiszámítható környezetben.
Patrióták Budapesten 
️ Március 23-án tartanak nagygyűlést az európai patrióták
️
️Tavasz van: jönnek a kirándulások, bringázások, iskolán kívüli programok – ilyenkor különösen fontos, hogy a gyerekek biztonságosan közlekedjenek.
Célunk, hogy a gyermekek ne csupán szabályokat…
Már a látszatra sem adnak
A Radnai Márk által „első tiszásnak” nevezett Kéri László azt akarja, hogy Orbán Viktor helyett Zelenszkij vezesse Magyarországot!
Ezzel azt is bevallja, hogy a Tiszát az ukrán…
Mi vagyunk a többség mindenhol! 
Ha rajtam múlik, akkor Zugló és Erzsébetváros újra nagy lesz! 

