Mindenki gondolja végig a pillanatot, amiben élünk! Úgy kell cselekednünk, hogy utódaink ne azt mondják, hogy "ha én akkor itt lehettem volna", hanem azt, hogy "igen, akik akkor éltek, megtettek…
Ha rajtam múlik, akkor Zugló és Erzsébetváros újra nagy lesz! 


/posztok.hu
️
MATE…
️
️Feketén-fehéren!
🤝🇪🇺Brüsszelben azt kérték, hogy szavazzuk meg az ukránoknak szánt pénzeket. Erre nem vagyunk hajlandóak addig, ameddig az olajat nem indítják újra.
️Eger is visszhangozta: Magyarország jövője azon áll vagy bukik, hogy sikerül-e kívül tartani a háborút! Mi békét akarunk, ezért olyan kormányra van szükség, amely a magyar érdekeket képviseli, nem…
2010-2025 között a 15-74 éves foglalkoztatottak létszáma közel egymillióval nőtt. 
Zalaegerszegen is tudják: OV2026