Mi vagyunk a többség mindenhol! 
Már a látszatra sem adnak
A Radnai Márk által „első tiszásnak” nevezett Kéri László azt akarja, hogy Orbán Viktor helyett Zelenszkij vezesse Magyarországot!
Ezzel azt is bevallja, hogy a Tiszát az ukrán elnök irányítja.
És rábízná Magyarországot egy olyan ukrán gazemberre, aki egy pillanat alatt belevinné Magyarországot a háborúba, elvenné a magyarok pénzét, és elzárna minket az olcsó orosz energiától.
Ez a Tisza.
Április 12-én ne felejtsd el!
Csak Orbán Viktor és a Fidesz a biztos választás.
Mi vagyunk a többség mindenhol! 
Ha rajtam múlik, akkor Zugló és Erzsébetváros újra nagy lesz! 


Mindenki gondolja végig a pillanatot, amiben élünk! Úgy kell cselekednünk, hogy utódaink ne azt mondják, hogy "ha én akkor itt lehettem volna", hanem azt, hogy "igen, akik akkor éltek, megtettek…
Az energiaárokról
️
Köszönjük, hogy ilyen sokan eljöttek a valaha volt legnagyobb Békemenetre

Gödöllő a fókuszban
Milyen szerepet kaphat a térség Budapest vonzásában?
Erről is szó lesz az Otthon Start Expón, ahol előadásomban beszélek a fejlesztési lehetőségekről és a jövőbeni irányokról.
MATE…
Baj van a toronyban odaát. Megérintette őket a vereség szele.
„Hajrá, Eger!” album
Eger megmutatta.
️
️Feketén-fehéren!
🤝🇪🇺Brüsszelben azt kérték, hogy szavazzuk meg az ukránoknak szánt pénzeket. Erre nem vagyunk hajlandóak addig, ameddig az olajat nem indítják újra.
Nekünk Magyarország érdeke az első! 
Köszönjük…
️Eger is visszhangozta: Magyarország jövője azon áll vagy bukik, hogy sikerül-e kívül tartani a háborút! Mi békét akarunk, ezért olyan kormányra van szükség, amely a magyar érdekeket képviseli, nem…