Verőfényes szépjóreggelt a 444 munkatársainak is! Ugye készültök? 
Márki-Zay Pétertől megkérdezték, hogy támogatja-e a melegházasságot, amire a válasza az volt:
️“Katolikusként nem, államférfiként igen.”
Azt mondja “államférfi”, hát az agyamat eldobom.
Arc az van…
Verőfényes szépjóreggelt a 444 munkatársainak is! Ugye készültök? 
Független? Objektív? Újságírás?
Amerikai autós felvonulás képeivel illusztrálta a Blikk a pedagógus sztrájk melletti szolidaritást.👍 Vajon legközelebb, egy légiparádéval fogják illusztrálni?
Hatalmas bajban van Dél-Európa!
Az európai országok államadóssága a világjárvány idején mindenütt nőtt, de az egyes országokban komoly eltérések vannak. Az éllovasok a dél-európai országok!…
Jó reggelt! Szerintetek sikerül felkelni a balos firkászoknak a kormányinfóra?
Nahat, ki gondolta volna?!
️
Árulják az MSZP irodát!
Mondom én! Ezek mindent eladnak, még az irodájukat is!


Már értjük, hogy miért közlekedik állandóan a buszsávban a főpolgármester szolgálati autója - pasaréti új otthonában úgy tűnik kisebb eséllyel ássák el, mint zuglóban.