Nyitókép forrása: facebook.…
Jó reggelt! Szerintetek sikerül felkelni a balos firkászoknak a kormányinfóra?
Nahat, ki gondolta volna?!
️
Árulják az MSZP irodát!
Mondom én! Ezek mindent eladnak, még az irodájukat is!


Már értjük, hogy miért közlekedik állandóan a buszsávban a főpolgármester szolgálati autója - pasaréti új otthonában úgy tűnik kisebb eséllyel ássák el, mint zuglóban.
És visítanak a libsik a reggeli kormányinfó miatt. 


Én szóltam előre!
️Holnap reggel 7 kormányinfó!
Na, azt tudom, hogy Gelgely nem fogja nézni.
A gyurcsányi-őrület multiverzumában
️
Marvel-rajongók előnyben 
