Nahat, ki gondolta volna?!
️
"Azt látjuk tehát, hogy az ukrán válság, az energiaválság, az infláció, a járvány és gazdaság hatásainak kezelése helyett az új cseh kormány baloldali része lényegében – Brüsszel és Berlin nagy örömére – a Visegrádi Négyek szétverését, vagy legalábbis fellazítását készíti elő."
Nahat, ki gondolta volna?!
️
Árulják az MSZP irodát!
Mondom én! Ezek mindent eladnak, még az irodájukat is!


Már értjük, hogy miért közlekedik állandóan a buszsávban a főpolgármester szolgálati autója - pasaréti új otthonában úgy tűnik kisebb eséllyel ássák el, mint zuglóban.
És visítanak a libsik a reggeli kormányinfó miatt. 


Én szóltam előre!
️Holnap reggel 7 kormányinfó!
Na, azt tudom, hogy Gelgely nem fogja nézni.
A gyurcsányi-őrület multiverzumában
️
Marvel-rajongók előnyben 

Ajánlom figyelmetekbe hogy milyen aljas kommunisták élnek az USA-ba, nem csoda, hogy ott is van Népszava....