Független? Objektív? Újságírás?
Amerikai autós felvonulás képeivel illusztrálta a Blikk a pedagógus sztrájk melletti szolidaritást.👍 Vajon legközelebb, egy légiparádéval fogják illusztrálni?
Független? Objektív? Újságírás?
Amerikai autós felvonulás képeivel illusztrálta a Blikk a pedagógus sztrájk melletti szolidaritást.👍 Vajon legközelebb, egy légiparádéval fogják illusztrálni?
Hatalmas bajban van Dél-Európa!
Az európai országok államadóssága a világjárvány idején mindenütt nőtt, de az egyes országokban komoly eltérések vannak. Az éllovasok a dél-európai országok!…
Jó reggelt! Szerintetek sikerül felkelni a balos firkászoknak a kormányinfóra?
Nahat, ki gondolta volna?!
️
Árulják az MSZP irodát!
Mondom én! Ezek mindent eladnak, még az irodájukat is!


Már értjük, hogy miért közlekedik állandóan a buszsávban a főpolgármester szolgálati autója - pasaréti új otthonában úgy tűnik kisebb eséllyel ássák el, mint zuglóban.
És visítanak a libsik a reggeli kormányinfó miatt. 


Én szóltam előre!