A nap mondása. "Szerintem Karácsony azért akarja eladni a városházát, mert a lakásához közelebb akar egy irodát, ugyanis baromira unja, hogy bár már hajnali 09.00-kor elindul dolgozni, a dugók miatt csak 11.00 körül ér be a munkahelyére"!
Görgess tovább!
Németországban teljes áramszünetre (Blackout) készítik fel a lakosságot. Magyarországon utoljára 2006-ban volt ilyen. ️Soha többé baloldal️
Német és dán vállalatok állnak le a termeléssel, Temesváron pedig 56 ezer lakásban kapcsolták le a fűtést a berobbanó energiaárak miatt. Mi áll az európai energiaválság hátterében és ebből miért nem…
A debreceni Kossuth tér és a Megyeháza adott otthont annak a nagyszabású rendezvénynek, amelyen a város és annak katonai alakulata közösen ünnepelte a Bocskai-dandár megalakulásának hetvenedik, egyben…