A debreceni Kossuth tér és a Megyeháza adott otthont annak a nagyszabású rendezvénynek, amelyen a város és annak katonai alakulata közösen ünnepelte a Bocskai-dandár megalakulásának hetvenedik, egyben…
Benkő Tibor honvédelmi miniszter és dr. Ruszin-Szendi Romulusz altábornagy, a Magyar Honvédség parancsnoka valamennyi sérültnek mielőbbi jobbulást és felépülést kíván.
A debreceni Kossuth tér és a Megyeháza adott otthont annak a nagyszabású rendezvénynek, amelyen a város és annak katonai alakulata közösen ünnepelte a Bocskai-dandár megalakulásának hetvenedik, egyben…
Hihetetlen videó érkezett Székelyföldről!
Gyurcsányék nekimentek…
️
:D