A debreceni Kossuth tér és a Megyeháza adott otthont annak a nagyszabású rendezvénynek, amelyen a város és annak katonai alakulata közösen ünnepelte a Bocskai-dandár megalakulásának hetvenedik, egyben Debrecenbe költözésének harmincadik évfordulóját.
https://honvedelem.hu/hirek/ebben-a-buszke-varosban-buszken-lehet-katonanak-lenni.html
Kertész László/honvedelem.hu
/posztok.hu






️


