Németországban teljes áramszünetre (Blackout) készítik fel a lakosságot. Magyarországon utoljára 2006-ban volt ilyen. ️Soha többé baloldal️
Görgess tovább!
Német és dán vállalatok állnak le a termeléssel, Temesváron pedig 56 ezer lakásban kapcsolták le a fűtést a berobbanó energiaárak miatt. Mi áll az európai energiaválság hátterében és ebből miért nem…
A debreceni Kossuth tér és a Megyeháza adott otthont annak a nagyszabású rendezvénynek, amelyen a város és annak katonai alakulata közösen ünnepelte a Bocskai-dandár megalakulásának hetvenedik, egyben…