Német és dán vállalatok állnak le a termeléssel, Temesváron pedig 56 ezer lakásban kapcsolták le a fűtést a berobbanó energiaárak miatt. Mi áll az európai energiaválság hátterében és ebből miért nem…
Németországban teljes áramszünetre (Blackout) készítik fel a lakosságot. Magyarországon utoljára 2006-ban volt ilyen.
️Soha többé baloldal
️
/posztok.hu








