1867-ben ezen a napon köttetett a kiegyezés, amely következményeként létrejött az Osztrák-Magyar-Monarchia.
"A sebezhetőségtől sokszor még mindig félünk, pedig ez az egyik legjobb módja annak, hogy Jézust közel engedjük magunkhoz. Ráadásul az emberi kapcsolódásinkat is megkönnyíti, őszintébbé teszi."
1867-ben ezen a napon köttetett a kiegyezés, amely következményeként létrejött az Osztrák-Magyar-Monarchia.
Pontosan erről van szó!
Így már világos.
Kifütyülték Orbán Viktort Bécsben.
A tüntetést az Omas gegen Rechts (Nagymamák a jobboldal ellen) nevű csoport szervezte.
Szóval igazából ez most NEKÜNK JÓ! :D
„ez európai léptékű válság. Ezért európai léptékű választ érdemel. Ez az egyetlen módja annak, hogy megvédjük a magyar állampolgárokat. Ezért fontos, hogy minden…
Amerikai-magyar adok-kapok az adóegyezmény körül – OecoGlobus
🧾Az Amerikai Egyesült Államok nemrégiben felmondta a Magyarországgal még 1979-ben kötött adóegyezményt, amelynek legfőbb rendeltetése a…
Jó az nekünk, ha Ursula von der Leyen véd meg minket? Ha lehet, akkor én nem kérem, hogy ő védjen meg!