Kifütyülték Orbán Viktort Bécsben.
A tüntetést az Omas gegen Rechts (Nagymamák a jobboldal ellen) nevű csoport szervezte.
A Jobbik bukott elnöke most azt akarta eljátszani, hogy a szántóföldön dolgozik egy traktorral. De volt már parizerkampány, rejtegetett testőr, letagadott ingatlanbirodalom - és a mamuszos munkalakás is.
Kifütyülték Orbán Viktort Bécsben.
A tüntetést az Omas gegen Rechts (Nagymamák a jobboldal ellen) nevű csoport szervezte.
Szóval igazából ez most NEKÜNK JÓ! :D
„ez európai léptékű válság. Ezért európai léptékű választ érdemel. Ez az egyetlen módja annak, hogy megvédjük a magyar állampolgárokat. Ezért fontos, hogy minden…
Amerikai-magyar adok-kapok az adóegyezmény körül – OecoGlobus
🧾Az Amerikai Egyesült Államok nemrégiben felmondta a Magyarországgal még 1979-ben kötött adóegyezményt, amelynek legfőbb rendeltetése a…
Jó az nekünk, ha Ursula von der Leyen véd meg minket? Ha lehet, akkor én nem kérem, hogy ő védjen meg!
“ELSZIGETELŐDÖTT”:
Orbán Viktor – a tegnapi információknak megfelelően – már Bécsben tárgyal Karl Nehammer osztrák kancellárral!
Teljes egyetértés van Orbán Viktor és az Osztrák kancellár között energia és gazdasági kérdésekben.
Mindkét ország a békében érdekelt!
Liberálisoknak