Amerikai-magyar adok-kapok az adóegyezmény körül – OecoGlobus
🧾Az Amerikai Egyesült Államok nemrégiben felmondta a Magyarországgal még 1979-ben kötött adóegyezményt, amelynek legfőbb rendeltetése a…
Szóval igazából ez most NEKÜNK JÓ! :D
„ez európai léptékű válság. Ezért európai léptékű választ érdemel. Ez az egyetlen módja annak, hogy megvédjük a magyar állampolgárokat. Ezért fontos, hogy minden uniós ország csökkentse a keresletet, növelje a tárolást és kész legyen megosztani a gázt a rászoruló tagállamokkal”
A tagállamok például aukciós vagy pályázati rendszereket hozhatnának létre arra, hogy ösztönözzék az ipari szereplőket energiafogyasztásuk csökkentésére."– tette hozzá.
KÖSZÖNJÜK FŐNÖKASSZONY az iránymutatást.
NEM!
Amerikai-magyar adok-kapok az adóegyezmény körül – OecoGlobus
🧾Az Amerikai Egyesült Államok nemrégiben felmondta a Magyarországgal még 1979-ben kötött adóegyezményt, amelynek legfőbb rendeltetése a…
Jó az nekünk, ha Ursula von der Leyen véd meg minket? Ha lehet, akkor én nem kérem, hogy ő védjen meg!
“ELSZIGETELŐDÖTT”:
Orbán Viktor – a tegnapi információknak megfelelően – már Bécsben tárgyal Karl Nehammer osztrák kancellárral!
Teljes egyetértés van Orbán Viktor és az Osztrák kancellár között energia és gazdasági kérdésekben.
Mindkét ország a békében érdekelt!
Liberálisoknak
Feri már tavaly becsurizott.
Akkor ki az öreg Feri? 


🥰