Jó az nekünk, ha Ursula von der Leyen véd meg minket? Ha lehet, akkor én nem kérem, hogy ő védjen meg!
Szóval igazából ez most NEKÜNK JÓ! :D
„ez európai léptékű válság. Ezért európai léptékű választ érdemel. Ez az egyetlen módja annak, hogy megvédjük a magyar állampolgárokat. Ezért fontos, hogy minden uniós ország csökkentse a keresletet, növelje a tárolást és kész legyen megosztani a gázt a rászoruló tagállamokkal”
A tagállamok például aukciós vagy pályázati rendszereket hozhatnának létre arra, hogy ösztönözzék az ipari szereplőket energiafogyasztásuk csökkentésére."– tette hozzá.
KÖSZÖNJÜK FŐNÖKASSZONY az iránymutatást.
NEM!
/posztok.hu
“ELSZIGETELŐDÖTT”: 










️