Az Antifa egy terrorszervezet!
Érsekhalmán az időseket köszöntöttük.
Isten éltesse őket egészségben, szeretetben! 
A kormány mindent megtesz, hogy biztonságban élhessenek: megőrizzük a 13. havi nyugdíjat és a rezsicsökkentést.
Már minden érintetthez megérkezett az élelmiszerutalvány, novemberben pedig érkezik a nyugdíjkiegészítés.
A Gondosóra programmal pedig minden idős ember biztonságban érezheti magát.
Kívánok minden idős honfitársunknak hosszú, boldog éveket!
/posztok.hu







Több mint 200 nyugdíjasnak mondtunk köszönetet Igalban, akik életük munkájával megalapozták jelenünket.

️Legyünk minél többen!