Megtisztelő és megható, hogy Tiszteletbeli Székely címet kaptam.
Székelyudvarhelyen, a környékbeli, udvarhelyszéki népviseletek találkozóján, számos közösség ünnepén ért ez a megtiszteltetés.
Dolgozunk közösen tovább az erős nemzetért itthon és a külhonban is!
Köszönöm az ajánlóknak, támogatóknak, a kitüntetés átadóinak.
/posztok.hu
️Legyünk minél többen! 

️🏃

Öröm volt részt venni a Jászfa Jótékonysági Bálon Jászágón! 






Rapid interjú Nagy István agrárminiszterrel!
️

