Ma derbi van, és ismét győzni kell!
Hajrá, Fradi! 

Mindez csak pár percre van Baja belvárosától.
Ma derbi van, és ismét győzni kell!
Hajrá, Fradi! 

A magyarság ereje az összefogásban rejlik, Mernyén újra bebizonyosodott! 
Egy különleges testvértelepülési vacsorán vettem részt, ahol Felvidékről és Erdélyből érkezett delegációk erősítették meg azt,…
Az időskor tisztelete a közösség háláját és emberi értékeink fontosságát fejezi ki.
Több mint 200 nyugdíjasnak mondtunk köszönetet Igalban, akik életük munkájával megalapozták jelenünket.
Kívánok nekik…
Megtisztelő és megható, hogy Tiszteletbeli Székely címet kaptam.
Székelyudvarhelyen, a környékbeli, udvarhelyszéki népviseletek találkozóján, számos közösség ünnepén ért ez a megtiszteltetés.
Dolgozunk…
4️⃣ nap múlva Békemenet
️Legyünk minél többen! 
❤️ Ennyi.
III. Jaszi-Jágó Jövet-Menet Futóverseny
️🏃
Hajrá
️ Sok sikert minden versenyzőnek💪🏆
Öröm volt részt venni a Jászfa Jótékonysági Bálon Jászágón!
Gratulálok a szervezőknek a színvonalas esthez, és kívánok mindenkinek további jó szórakozást! 💃🕺
Vadgasztronómiai Nap és Vadfőző Verseny a Jászapáti Szakképző Iskolában. 🫎



A fiataljaink nemcsak a vidék szenvedélyét tanulják meg, hanem a vadfőzés rejtelmeit is.
Gratulálok, mindenki győztes volt!