Kedves Somogysziliek!
☝️Witzmann Mihály vagyok, az Önök országgyűlési képviselője és képviselő-jelöltje.
👉Ezúton szeretnék rövid tájékoztatást adni Önöknek, hogy az elmúlt években milyen közös…
Kedves Magyaratádiak!
☝️Witzmann Mihály vagyok, az Önök országgyűlési képviselője és képviselő-jelöltje.
👉Ezúton szeretnék rövid tájékoztatást adni Önöknek, hogy az elmúlt években milyen közös eredményeket, állami támogatásokat sikerült elérnünk Magyaratádon:
Önkormányzati utak felújítása (Rácegres utca, Széchenyi utca, Rákóczi utca)
6505-ös út Kaposvár felé vezető szakaszának felújítása
Kossuth Lajos utcai járda felújítása
Óvodaépület korszerűsítése, óvoda udvar fejlesztése (játszótéri eszközök)
Orvosi rendelő és védőnői tanácsadó felújítása
Önkormányzati épület korszerűsítése
Szolgálati lakás felújítása
Faluház energetikai korszerűsítése, külső felújítás
Közösségi parkban kerti konyha építése, faházak elhelyezése
Falugondnoki busz beszerzése
Kommunális eszközök beszerzése (fűnyíró traktor és motoros kaszák)
Temető fejlesztés
Református egyház támogatásai (templomfelújítás, kerítés építésére elnyert támogatás)
Helyi boltok kormányzati támogatása
Civil szervezetek támogatása
Közösségi programok támogatása
👉Teendőnk azonban akad még bőven, ezért nem
mindegy, hogy ÁPRILIS 3-án hogyan döntünk!
Szavazzunk:
a fejlődésre,
a család- és otthonteremtési támogatásokra,
a rezsicsökkentésre,
az adócsökkentésekre,
a béremelésekre,
gyermekeink védelmére,
országunk határainak megvédésére és a
békére.
️Ne hagyjuk, hogy visszatérjen a múlt!
👉Bízom benne, hogy ÁPRILIS 3-án ismét
megtisztelnek bizalmukkal és folytathatjuk együtt, közösen a megkezdett munkát.
Kedves Somogysziliek!
☝️Witzmann Mihály vagyok, az Önök országgyűlési képviselője és képviselő-jelöltje.
👉Ezúton szeretnék rövid tájékoztatást adni Önöknek, hogy az elmúlt években milyen közös…
Amit most a határnál láthatunk, az a szív, az a lélek az az, ami Magyarországnak mindig is a legnagyobb erőt adta!
Az "ostoba", "aberrált" és "bunkó" jelzők után a mai tüntetésen új szócskával bővült Márki-Zay úr magyarokkal kapcsolatos szótára:
"AGYMOSOTTAK".
Dübörögve motoszkál bennünk a kérdés: meddig kell még…
Fantasztikus vívósiker ma is, Budapesten!
A Westend Grand Prix Párbajtőrverseny két csodálatos ezüstérmet hozott!

A Hölgyeknél a 210 fős mezőnyben Kun Anna, az Uraknál a 275 fős mezőnyben Nagy Dávid…
Döbbenetes. Márki-Zay Péter a mai harci csődületen ezt a kérdést tette fel:
“Erre az Orbánra rá lehet bízni egy háborúnak a menedzselését?”
Márketing Péter még mindig nem érti, nem érti és nem érti. A…
🟠Egy a tábor, egy a zászló, csak a Fidesz
️
Továbbra is szívvel-lélekkel
️
️
Ezen a héten is csodálatos embereket ismerhettem meg, izgalmas előadásokat hallgathattunk meg, nektek is köszönhetően pedig 8 tonna segélyszállítmányt szállítottunk a…
Napló/1538: Kövér László házelnök a lakiteleki Hungarikum Ligetben.
Számunkra Magyarország biztonsága az első!
Kedves Gölleiek!
☝️Witzmann Mihály vagyok, az Önök országgyűlési képviselője és képviselő-jelöltje.
👉Ezúton szeretnék rövid tájékoztatást adni Önöknek, hogy az elmúlt években milyen közös eredményeket,…