Őrizzük meg Magyarország békéjét és biztonságát!
Számunkra Magyarország biztonsága az első!
Kedves Gölleiek!
☝️Witzmann Mihály vagyok, az Önök országgyűlési képviselője és képviselő-jelöltje.
👉Ezúton szeretnék rövid tájékoztatást adni Önöknek, hogy az elmúlt években milyen közös eredményeket, állami támogatásokat sikerült elérnünk Göllén:
Belterületi utak, járdák felújítása
Falugondnoki busz cseréje
Orvosi rendelő, védőnői rendelő, valamint a házi segítségnyújtás épületének felújítása
Orvosi eszközök fejlesztése
Temetőfejlesztés (térkövezés, akadálymentesítés)
Karbantartó eszközök vásárlása (traktor, ágvágó, gréder, fűnyíró)
Intézmény felújítás - óvoda kialakítása az iskolai épületben
Óvodai játszótér újjáépítése
Csapadékvíz elevezetés kiépítése
Zártkerti és Tanyafejlesztési program (Szőlőhegyi út javítására elnyert támogatás)
Képtár felújítása
Inámpusztai Imaház belső felújítása
Illegális hulladék lerakók csökkentésére elnyert támogatás
Helyi boltok fejlesztésére elnyert támogatás
Civil szervezetek támogatása
Közösségi programok támogatása
👉Teendőnk azonban akad még bőven, ezért nem
mindegy, hogy ÁPRILIS 3-án hogyan döntünk!
Szavazzunk:
a fejlődésre,
a család- és otthonteremtési támogatásokra,
a rezsicsökkentésre,
az adócsökkentésekre,
a béremelésekre,
gyermekeink védelmére,
országunk határainak megvédésére és a
békére.
️Ne hagyjuk, hogy visszatérjen a múlt!
👉Bízom benne, hogy ÁPRILIS 3-án ismét
megtisztelnek bizalmukkal és folytathatjuk együtt, közösen a megkezdett munkát.
Őrizzük meg Magyarország békéjét és biztonságát!
Számunkra Magyarország biztonsága az első!

️Nehéz időkben politikai stabilitásra van szükség.
Különösen, ha a szomszédban háború van.
🟠A stabilitást Orbán Viktor jelenti.
️Kétszer ad aki gyorsan ad!
Magyarország is részese az európai unió valamennyi tagállamával közösen az Európai Unió közös polgári védelmi programjának!
Ráadásul…
Nem amerikai, francia vagy német szemüvegen keresztül kell nézni ezt a konfliktust, hanem magyar szemmel, mert a legfontosabb a magyarok békéje és biztonsága! 
Orbán Viktor
Egy lépéssel közelebb az aranyhoz. 
🟠 IGEN a higgadtságra és a felelős döntésekre!
NEM a hatásvadász álhírekre és felelőtlen kijelentésekre.
☝️ Egy háborús helyzetben higgadtságra, stratégiai nyugalomra és tárgyilagosságra van szükség…
Hiába esteledett ránk és jött a hideg is, Kisnémediben is azt akarják, hogy a negyedik Orbán-kormányt kövesse az ötödik.

A magyar gazdák soha nem hagyták, hogy a föld külföldi kézbe kerülhessen.
Észnél kell lenni, nem lehet össze-vissza beszélni, nem lehet össze-vissza javaslatokat tenni. Ez nem ennek az ideje.
Itt most Magyarország érdekei mellett kell kiállni.
Mi, magyarok a békében vagyunk…
Gaal Gergely: Több mint 1000 faluban már megfordult a népességcsökkenés! 
