Amit most a határnál láthatunk, az a szív, az a lélek az az, ami Magyarországnak mindig is a legnagyobb erőt adta!
Kedves Somogysziliek!
☝️Witzmann Mihály vagyok, az Önök országgyűlési képviselője és képviselő-jelöltje.
👉Ezúton szeretnék rövid tájékoztatást adni Önöknek, hogy az elmúlt években milyen közös eredményeket, állami támogatásokat sikerült elérnünk Somogyszilben:
Orvosi rendelő felújítása
Óvodaépület felújítása
Óvoda udvar korszerűsítése
Önkormányzati konyha felújítása
Óvoda utca felújítása
Kálvária utcai járda felújítása
Falubusz beszerzése
Közterület karbantartását szolgáló eszközbeszerzés (fűkaszák, fűnyírók)
Sportpark létesítése
Könyvtár épület kialakítása
Térfigyelő kamerarendszer kiépítése
Helyi bolt fejlesztésének támogatása
Közösség programok támogatása
👉Teendőnk azonban akad még bőven, ezért nem
mindegy, hogy ÁPRILIS 3-án hogyan döntünk!
Szavazzunk:
a fejlődésre,
a család- és otthonteremtési támogatásokra,
a rezsicsökkentésre,
az adócsökkentésekre,
a béremelésekre,
gyermekeink védelmére,
országunk határainak megvédésére és a
békére.
️Ne hagyjuk, hogy visszatérjen a múlt!
👉Bízom benne, hogy ÁPRILIS 3-án ismét
megtisztelnek bizalmukkal és folytathatjuk együtt, közösen a megkezdett munkát.
/posztok.hu



️




