"Egyetlen dolgot látok, hogy van két ember
, Tordai Csaba, Karácsony Gergely jogi tanácsadója, és Kiss Ambrus, főpolgármester-helyettes. Tehát Bajnai Gordon teljes mértékben a főpolgármester vállára…
A Kossuth Rádióban beszélt a kormány legújabb intézkedésiről a miniszterelnök.
"Aki nincs beoltva, az a többiekre nézve is veszélyt jelent" - hangsúlyozta a miniszterelnök.
/posztok.hu








